Delavnice Freestyle učenja so namenjene učencem osnovne šole, ki se redno soočajo z zahtevami pisnega in ustnega preverjanja znanja in NPZ.
Dokazano je, da na hitrejše učenje vplivajo smeh, sproščenost, komunikacija in sodelovanje – vsega tega se lahko naučimo s Freestyle učenjem.
Program Freestyle učenje® zajema hitre metode učenja, zabavne asociacije in zgodbice, memotehniko, vizualizacijo, metodo ustvarjalnega giba, rime, učenje ob glasbi.

Delavnice bodo potekale v nedeljo, 11. novembra 2019, v Brežicah.

Izbirate lahko med naslednjimi delavnicami oz. izberete več delavnic:

• 9:00-10:30  |POŠTEVANKA : Na delavnici »Poštevanka« se boste na lažji in zabaven način naučili poštevanko.
  • 11:00-12:30  |ANGLEŠČINA : Na delavnici »Angleščina« se boste naučili kako na zabaven način se naučiti in zapomniti angleške besede.
  • 14:00-15:30  |MERSKE ENOTE : Na delavnici »Merske enote« se boste naučili kako si različne merske enote naučiti in zapomniti.
  • 16:00-19:15  |TRIKI ZA HITRO UČENJE : Učencem na zabaven način prikažemo metode Freestyle učenja in se skupaj naučimo nekaj aktualne učne snovi.
  • POŠTEVANKA
  • ANGLEŠČINA
  • MERSKE ENOTE

Vsaka delavnica traja 2 šolski uri.
Redna cena za posamezno delavnico je 40 € na udeleženca.
Posebna ponudba le 30 € na delavnico.

* TRIKI ZA HITRO UČENJE
Delavnica traja 4 šolske ure.
Cena na delavnico je 80 € za udeleženca.
Posebna ponudba le 40 €.

Prijave zbiramo na povezavi www.lazjeucenje.si/prijavnica.

Lep pozdrav,
prof. Mojca Stojkovič, inovatorka novih učnih metod

gsm: 031 314 641
Območje s prilogami

V kolikor pridete na dve ali tri delavnice, vas stane ena delavnica 20€. Ostali popusti se ne seštevajo.